Beal

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 35 نتیجه

Beal

Beal

Beal یک شرکت خانوادگی کوچک است که 45 نفر پرسنل دارد و در وین واقع شده است.

با وجود اندازۀ کوچک، این شرکت به عنوان تولید کنندۀ برتر جهانی در زمینۀ طناب های ایمنی و صعود شناخته شده است.

این موقعیت پیشرو توسط استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در فرایند تولید به دست آمده است.

این برند فرانسوی یکی از تولیدکنندگان پیشتاز تجهیزات کوهنوردی و طناب های ایمنی، صنعتی می باشد و تاکنون بیش از 8 میلیون متر از طناب های دینامیک و نیمه استاتیک خود را در بیش از 45 کشور دنیا توسط کانال های متفاوت توزیع خود به فروش رسانده است که بیانگر قدرت این کمپانی در سطح بین المللی می باشد.

علاوه بر این، Beal درایالت جورجیا عضو دارد و نیازمندی های بازار آمریکا را پوشش می دهد و در نتیجه بخشی از نابرابری دلار را از بین می برد.

گواهینامۀ ISO 9001

برای تضمین کیفیت تولید به Beal اهدا شد.

پنج درصد از گردش مالی خود را به تحقیق و توسعه و پنج درصد را به تبلیغ محصولات اختصاص می دهد. بخش خوبی از بودجۀ تبلیغات به اسپانسرینگ ستارگان صعود و کوهنوردی اختصاص داده می شود.

از پاتریک ادلینگر تا لین هیل، از یوجی هیرایاما تا فردرویلینگ، بیشتر افراد برجسته در کوهنوردی بخشی از تیم هستند.

این شرکت اولین تولید کنندۀ دارندۀ تأییدیۀ CE برای طناب های نیمه استاتیک است. Beal همچنین در زمینۀ طناب های مورد استفاده در زمینۀ ایمنی و کار در صنعت بسیار فعال می باشد.

فرهنگ پویایی و تحرک

از آنجا که Beal با Yannick Seigneur شروع کرده و با Patrick Edlinger به کار خود شتاب داده، داستان طناب Beal با شور و اشتیاق و تحقیقات گره خورده است. برند در قلب تمرینات صعود از دهۀ 1980 بوده است.

این است توسعۀ طناب های دینامیک Beal، درخواست شده توسط صعود کنندگان که شروع به پرواز می کنند. این طناب ها به کوهنوردان اجازه می دهد

تا از درد ناشی از سقوط رهایی یابند. بنابراین رها شده از این مانع ذهنی، انرژی را بر حرکات کوهنوردی متمرکز می کنند، که منجر به پیشرفت چشمگیر می شود.

اما Beal تنها در بخش طناب ها فعال نیست.

بعد از Program System و Black Limit، عبور از Dry Cover، طناب های فوق العاده سبُک، هارنس Aero، بخش توسعه و نوآوری، نوآوری های پویا و فعال خود را متوقف نکرده است.

آزمایشگاه Beal یک دفتر پژوهشی کلاسیک نیست. صعود کنندگان و کوهنوردان این تیم به طور کامل در کار خود تخصص دارند. شرکت Beal به پیشنهادات و گزارشات تست و همچنین احساسات و شور و شوق آن ها گوش فرا می دهد

تا سیر تکاملی این فعالیت را ادامه دهد. این دلیلی است که Beal قادر به پیش بینی تغییرات و برطرف کردن نیازهای کوهنوردان است.

جلسات آزمایشگاه Beal عملی و تئوری است.

که در آن آرزو برای بهبود راحتی و امنیت کوهنوردان بدون توقف ادامه دارد.